ja nelasa tik daudz elsbergu, dzīve nav nemaz tik rūgta

2014 05 Maijs Igaunija 002
2014 05 Maijs Igaunija 058

Vairāk kā pirms gada, maija mēnesī, pabiju dažās Igaunijas vietās un tās uzbildēju, taču laikam man bija pielipis tas daudzinātais lēnīguma sindroms (ahahaha), jo lietiskie pierādījumi vairāk kā gadu neaiztikti nogulēja manā naktsskapītī. Tikko sapratu, ka man naktsskapītis ir tikai kopš rudens, tātad reāli tie bija mētājušies pa dažādiem manas istabas kaktiem. Igaunija, tātad.

2014 05 Maijs Igaunija 056

Vēl senāk, šoreiz jau atpakaļ Rīgā, notika tas dullais DM koncerts, kura atstātās pēdas no manis vēl nav pazudušas. Vēl jo vairāk, pēdējo mēnesi es neesmu spējīga klausīties neko citu kā tikai Delta Machine tūres ierakstiņu no Berlīnes, nu varbūt nedaudz marinu, saimonu un garfunkeli, un metaliku, bet tas jau ir parastais.

2014 05 Maijs Igaunija 052
2014 05 Maijs Igaunija 034
2014 05 Maijs Igaunija 012

Bet šogad bilance kopumā sanākusi ļoti pozitīva, pateicoties daudziem iesaistītajiem un vaininiekiem. Kopš dzimšanas dienas izsmalcinātās atzīmēšanas, nevaru savā istabā paspert ne soli, kur man neuzglūnētu diabēts. Taču arī to varam pieskaitīt pie pozitīvajām norisēm, jo es ļoti labprāt dalos, piemēram, šodienas mini-haltūr-kreisajā klases ekskursijā lielāko daļu milkas izdalīju saviem cīņubiedriem. Viss ir ļoti overwhelming, daudz kas notiek pirmo un/vai pēdējo reizi, man šovasar patiešām jāmeklē universitātes, būtu stilīgi arī iestāties autoskolā (kaut gan man ir paniskas bailes vadīt mašīnu), kārtīgi jānodara visas lietas, kas ir baisas un skaistas.

2014 05 Maijs Igaunija 015
2014 05 Maijs Igaunija 014

Ozijs ir atstājis mūs, un es jūtos ārkārtīgi vientuļa, jo man vairs nav istabas biedra. Esmu apskrējusi gandrīz visus Pārdaugavas zooveikalus, tomēr jūrascūciņu mazulīši nav vispār nevienā.

2014 05 Maijs Igaunija 006

Arī vani man sen jau kā saplīsa.

2014 05 Maijs Igaunija 003

Skaistu jūniju, jūliju, augustu, septembri, oktobri, novembri un decembri! Tiekamies šaubīgās vietās!

Ir kas piebilstams?

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.