ilgu tramvajs

Granātābolu sula garšo labāk, ja tai pielej klāt melno balzamu. Parasta sula ir vien ilgas, bet ar balzamu klāt nāk tramvajs.

♡

Janvārī bija šādas tādas stresīgas lietas kārtojamas, kas laimīgā kārtā metamorfozējās par lielajiem prieciņiem un neizmērojamu lepnumu par sevi. Un rezultējās aviobiļetēs, bet tam es tā īsti līdz galam pat nespēju noticēt.

♡
♡ // bet šī bija diezgan disappointinng izstāde
♡ // bet šī bija diezgan disappointing izstāde
♡

Janvārī bija notikums NN nakts, par ko gan #teātrablogs noklusēja, lai arī nedaudz gribējās publiski pavārīties par Šipsiju, tomēr lasīju citas atsauksmes, kuru autori jau bija plusmīnus pateikuši manas domas. Tomēr laikam neviens neminēja, ka “Naumanis ir mūsu Bovijs” ir potenciāls 2016. gada spārnotais teiciens. Pēc ceremonijas bija tāda negaidīta izvirtība kā šampanietis un mafini mūsu tiny virtuvē, kam savukārt nākamajā dienā sekoja tomātu zupa, jo vajadzēja.

♡

Janvārī paspēju samīlēties. Viss it kā būtu ok, ja vien tā samīlēšanās parādība man nenotiktu retāk nekā ŠONAKT DEBESĪS BŪS REDZAMS GAN MĒNESS, GAN SAULE. Vēl es paspēju pārdozēt Parks and Rec. Dīvainā kārtā šīs lietas ir saistītas. Un es drīzāk neieteiktu nevienam attapties šādā situācijā, kas īsi un kodolīgi nosaucama par jūtu miskasti. Jo dažkārt no zila gaisa man sākās nenormāla taureņu lēkme un tas ir šausmīgi nepraktiski. Bet īstais mīlestības mēnesis ir februāris obvs, jo beidzot atsāksies seriāli, kurus mīlu.

Janvārī notika savāda parādība, kad, pārlapojot blociņdienasgrāmatas lapas, kuru ieraksti veikti ap novembra vidu, sapratu, cik ātri un nemanāmi pierakstītās domas materializējušās. Vēl uzdūros arī vārdiem, kas no jūtu miskastes laimīgi tikuši laukā, un nu vien dzīvo pliku, nenozīmīgu skribelējumu dzīvi.

♡

Ir kas piebilstams?

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.