salas kaleidoskops

Es nokavēju rojālo ballīti, Apvienotajā Karalistē ierodoties dienu pēc karalienes lielās jubilejas.  Manu aizpagājušo nedēļas nogali vislabāk raksturo vīna un kafijas diēta, ļoti patīkama vilcienu satiksmes sistēma un caurstaigājama kino sajūta. Manas aizpagājušās nedēļas bildes gan vislabāk raksturo šķībums. Atvainojos. Vainu gan varu novelt uz savu visumaino excite, kas gāja pāri malām.

R1-12A
R1-10A
R1-9A

Piektdienu pavadīju Londonā, kas ir absolūtais gada highlights līdz šim. Tas ir visu dimensiju kino, kas iziet cauri ķermenim un dvēselei, NU TIK SKAISITI!!!! Pat īsti netraucē tie pārējie astoņi ar pusi (vai arī cik viņi tagad ir) miljoni, jo visi ir iemācījušies plūst organizēti, nevis skriet viens otram virsū kā Rīgā. Rīga, piedod, es tevi mīlu, bet ir lietas un vietas, ko es mīlu vairāk un citādāk. Piemēram, Londonas raibums.

R1-8A
R1-16A
R1-17A

Ja piektdienas pēcpusdiena galvaspilsētā bija mazliet lietaina, tad sestdiena dienvidos bija pavisam mīlīga un rāma. Es pat atklāju saldējuma sezonu.

R1-26A
R1-23A

Portsmuta īstenībā bija krietni prāvāka nekā es biju gaidījusi, tik daudz kā pētīt un meklēt un iedziļināties. Bet es ar karti un pat ar aifonu, kas priekšā pasaka, kur jāiet, orientējos krietni sūdīgāk nekā man likās. Man bail no gaidāmā.

R1-22A
R1-18A
R1-20A
R1-28A
R1-29A
R1-34A

Trešajā dienā klaiņojām pa St Albans, kas, fun history fact (if you just got excited, you’re a nerd), ir tikpat sena romiešu pilsēta kā Londona, tikai tai nebija lemts tā augt un izplesties. Skaistākajā parkā man beidzās filmiņa, tāpēc bagātīgo wildlife aprakstīšu: suņi, pīles, vāveres.

R1-35A
R1-33A

Ir kas piebilstams?

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.