svinu dzīvi un citas lietas

Manā filmiņā vēl ir dokumentēts maija un ceriņu laika noslēgums. Man likās, ka beidzot ir klāt jūnija vēsuma un lietus periods, bet laikam nē, atverot logu, atkal jūtu tveices smaržu un smēķējošus kaimiņus. Toties šodien Ventā atklāju peldsezonu – ja vien ašu ieskriešanu, spiegšanu un izskriešanu var nosaukt par peldi.

R1-16A

R1-2A

R1-1A

R1-7A

R1-6A

Karlsona filozofija – 19 tortes (aizstātas ar Subway cepumiem) un 1 svecīte – un dzimpuka atzīmēšana teju vai nedēļas garumā. Paldies draudziņiem, jūs protat man sagādāt diabētu un prieciņu.

R1-3A

R1-5A

R1-8A

Mans sirdsdraugs pēc mēneša uz sāpīgi ilgu laika periodu brauc prom uz tālu un eksotisku zemi citā faking kontinentā, tāpēc mēs vienu pirmdienu veltījām Rīgas šopinga centru apbraukāšanai un izvērtēšanai pēc dažādiem kritērijiem. Ja tas nav #friendshipgoals, tad es nezinu, kas ir. Bija tveice un bija nobradātas kājas un bija besis un bija arī dzinulis, nevienā brīdī nepieļāvām domu apstāties un sagatavotās vērtēšanas tabulas ailes aizpildīt no attāluma, neieejot attiecīgajā veikalā. Lai ar Rīgas satiksmi apceļotu divpadsmit slavenākos tirdzniecības centrus, nepieciešamas deviņas stundas, un shoutout Solaris autobusiem un trolejbusiem par superīgo gaisa kondicionēšanas sistēmu, Mercedes, u sux. 35 punktu vērtēšanas sistēmā par mūsuprāt labāko Rīgas lielveikalu tika atzīta Spice ar 29,5 punktiem, bet visbēdīgākie rezultāti – 13 punkti – tika Dolei, bet nu vai tad tas ir kāds pārsteigums. Also, ir lieliski, ja ir cilvēki, ar kuriem kopā var darīt šādu huiņu.

R1-14A

R1-12A
Kad guli kāpā un izdzīvo nelielu nervu sabrukumu, bet saulriets ir tik glezns, ka uz mirkli jāsaņemas un jānofotografē //

R1-4A

R1-22A

R1-20A

Also, pingvīni. Pingvīni uz vienu vasaru ir Rīgā. Ļubov.

R1-19A

R1-18A

2 domas par “svinu dzīvi un citas lietas

Ir kas piebilstams?

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.