jūnijs

02.06. Laikam kļūstu pieaugusi, jo šodien, grāmatnīcā ieraugot bijušo klasesbiedreni Zanīti, nevis slēpos no viņas, bet gan piegāju klāt un sāku pļāpāt.

03.06. Vakarā atkal  eju uz  Saniknoto slieku JRT. Nav tā, ka tā būtu bijusi mana mīļākā komēdija, bet šobrīd mana sistēma alkst pēc jebkāda teātra.

04.06. Pa dienu bijām Misā. Uz lievenīša dzēru limpeni un lasīju Virsnieku sievas, beidzot palika interesanti. Tas ir, grāmatā.

05.06. Laikam kļūstu pieaugusi, jo šodien man tā riktīgi, no sirds gribējās sakārtot savu drēbju skapi un vēl pāris pakšus istabā. Un, šķiet, tas man neprasīja vairāk par divām stundām. Gone are the days of kad es mēdzu visu dienu sēdēt atkritumu kaudzē un nostalģiski šķirstīt vecas klades.

08.06. Reizēm esmu pārsteigta par to, cik civilizēti spēju uzvesties.

10.06. Māte šodien man asistēja jauna plaukta meklējumos. Jysks pievīla, arī pārējos rajona veikalos prece lielākoties ir atbaidoši neglīta, devāmies uz Spices mājas preču filiāli. Un tur arī ir viens eksemplārs tieši kā manā vīzijā. Tiesa gan, nepilni simts eiro, bet nu pēc spriešanas un svēršanas izlēmām, ka būs tā vērts. “Mums, lūdzu, šo plauktu”, bet tantuks pie letes saka, ka to nevar tā uzreiz nopirkt, tas jāpasūta. Ved no Polijas, būs jūlija vidū. Trīs dēlīšus mēnesi no Polijas ved, ibio.

12.06. Vakarpusē beidzot uzspīdēja sauļuks un es izlēmu laiski aizvizināties līdz savam mīļajam Uzvaras parkam un tur palasīt Harmsu uz soliņa.

 

16.06. Vakar pēcpusdienā uzmetu savu mīļāko režisoru, lai dzertu ar savu labāko draudzeni. Tā īsti nepārdzīvoju laikam. Vienkārši izlikšos, ka tāds pasākums nekad nav noticis. Un mums jau arī bija jautri. KKC, ābolu pīrāgi, Rainis.

17.06. Ļoti patīkami laiskā sestdienā ēst saldējumu un tad atcerēties, ka vakarā jāiet uz teātri. Un arī rītvakar jāiet uz teātri. Life as I like it.

20.06. Marinai vienā dziesmā ir tādas lirikas “get what I want cause I ask for it, not because I’m really that deserving of it” un es vienubrīd piefiksēju, ka tā lietas notiek arī ar mani.

21.06. Viss bija baigi forši.

25.06. Viss kā parasti.

28.06. Bet šorīt pulkstenis ir tikai vienpadsmit, bet es jau paspēju no durvīm noplēst to šausmīgo The Big Bang Theory plakātu. Vietā piekarināju Džimbo Morisonu.

Ir kas piebilstams?

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.