augusts XVIII

02.08. Šī bija gara un karsta un stresaina diena. Pusi no tās gan pavadīju Āgenskalnā. Bet pirmajā pusē skrēju pa Tērbatas ielu, pilnu klēpi saulespuķēm. Būtu skaisti, ja nebūtu tik smagi.

05.08. Vakar man pat bija darba pienākumi. Dežurēju MVT bērnu radošajā darbnīcā, spiedu krāsas paletēs un mainīju ūdeni. Visu dienu pūlējos to šmurguļu labā un pēc tam aizgāju uz rimčiku nopirkt labi pelnītu saldējumu. Bet pie kases viens bērns man to atņēma, veikli iecēla pie saviem pirkumiem un es paliku bešā. Vismaz man bija dziriņas bundžiņa, par  ko samaksāt.

07.08. Lai nebūtu tā, ka mana vienīgā šīsdienas aktivitāte svaigā gaisā ir gājiens uz veikalu, aizminos uz “laikmetīgās mākslas izstādi par sieviešu krūtīm”, jo mani šajā vārdu savienojumā uzrunāja pilnīgi viss.

10.08. Riebjas, ka man nesanāk lietas.

13.08. Nopirku divas jaunas grāmatas. Bija normāla diena.

14.08. Pēc šī vakara man rādījās izcils sapnis, kurā es staigāju pa Ģertrūdes ielu apskāvusies ar Nastavševu, visi bija greizsirdīgi, un viņš man ļāva skatīties “Melno spermu” no balkona, kas atradās tieši virs skatuves (bet lieki piebilst, ka es nekā neredzēju). Vienubrīd izcilais režisors piecēlās kājās un sāka bļaut uz aktieriem, lai viņi sāk izrādi no jauna, bet es tikai ķiķināju no savas aklās zonas. Pamodos ar domu, ka gribu strādāt teātrī.

16.08. Vakardienas dzeršana ar draudziņiem vienubrīd rezultējās ar piedalīšanos kaut kādā improvizācijas teātra izstrādājumā. Dīvainā kārtā es pat to izbaudīju; man likās, ka pēc amatierteātra avantūrām esmu kļuvusi alerģiska no šādām aktivitātēm. Tas pat ir iemūžināts video, ko es tagad skatos uz riņķi un vislaik smejos.

18.08. Vakar atklāju teātra sezonu un redzēju VDT “Kaķi uz nokaitēta skārda jumta.” Pirms pāris gadiem es rakstīju (un tā arī neuzrakstīju) stāstiņu par dzīvi teātrī, kura centrā bija šī luga, bet par to uzzināju tikai iegūglējot ‘tennessee williams plays’ un, protams, neizlasīju. Tā nu kaut kad bija jānoskatās pats iestudējums. Tagad es pat varētu to stāstiņu pabeigt.

19.08. Brīnišķīgā kombinācija Vlads Nastavševs un Ezeri ir tiešām brīnišķīga kombinācija, es ļoti ceru, ka viņi kaut kad arī ierakstīsies, jo es šo brīnišķīgo kombināciju varētu klausīties katru dienu.

21.08. Pēdējais mēnesis dzimtenē.

22.08. Bija jauks vakars, Aleponija patukša. Par pirmo aliņu samaksāju par €1 vairāk, jo to ziedoja sieviešu krīzes centram, bet tikko kā izgāju ārā apsēsties, man klāt pieskrēja draudzīgs suns. Instant karma.

24.08. Tomēr šajā pasaulē ir cilvēki, kuriem es rūpu, wtf, cik tas ir jauki!

26.08. Es negribu, lai šī vasara beidzas. Trīs mēnešu laikā esmu nometusi septiņus kilogramus (daudz izsaukumzīmju šeit), un ar studentdzīvi atsāksies hroniska picas ēšana gultā. Toties šodien sāku rakstīt bakalauru. Tas izklausās pārāk labi, bet nav melots – viens mazs dzejolītis radošā portfolio daļai.

31.08. Diemžēl tas nemaina faktu, ka ārā ir pašas augusta beigas un ārā tūlīt būs septembris. Es cenšos sev apsolīt, ka šis būs pēdējais skumjais septembris manā mūžā.

Tehniskie parametri: Zenit E // Kodak Portra 160

Ir kas piebilstams?

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.